100% ANALOG RANDOM


Mikrofon wodorowy jest rozwinięciem idei InSound w zastosowaniach audio. Ten innowacyjny mikrofon umożliwia rejestrację szumu na składowych fali wodoru. Dane z niesłyszalnych pasm częstotliwości zamieniane są na sygnał akustyczny. Układ elektroniczny mikrofonu wodorowego umieszczony jest w próżni z procesorami analogowymi.

Ekranowany pojemnik z próżnią izoluje zakłócenia elektromagnetyczne, dzięki czemu możemy rejestrować czysty harmoniczny szum, otwierający na wszechświat nowych doznań.

Dzięki zastosowaniu zmodyfikowanych rejestratorów cyfrowych typu AIR | Analog InSound Recorder oraz mikrofonów wodorowych naszego patentu możemy wsłuchać się w przestrzeń czystego chaosu:)

Na podstawie tego rozwiązania powstają tzw. warstwy zerowe, używane np. w procesie kompozycji dźwięku.


Poniżej próbka fali z kosmicznego oceanu ciszy.Zastosowania w testach domowych:

Włącz powyższą próbkę LAYER ZERO.
Włącz muzykę, której obecnie słuchasz.
Wycisz LAYER ZERO do 10% głośności swojej muzy i poczuj różnicę w odbiorze.

Zastosowania studyjne:

Nagrań w paśmie Hydrogenium używamy w kilku studiach do tworzenia LAYER ZERO w kompozycjach muzycznych. Layer Zero poszerza odbiór emocjonalny muzyki. LAYER ZERO przypomina ciasto muzycznej pizzy, które poszerza odbiór dźwięku i dodaje smaku całej kompozycji. W tej chwili 4 studia testują to rozwiązanie w procesie kompozycyjnym, produkcji dźwiękowej i remasteringu.

Projekt LAYER ZERO rozwija się na tej stronie>>>